UA
ARTISTOFF.NET - SOUND
ЗВУКИ :: ФІЛЬМИ :: mail@artistoff.netКАТЕГОРІЇ ФІЛЬМІВ

Знайдено 74

Літня вдова Сара веде самотнє життя у своїй квартирі. Її головне захоплення – перегляд телевізійних програм, якими Сара частково компенсує зневага з боку Гарольда, її єдиного сина. Сара мріє взяти участь у записі телепрограми, і одного разу їй надходить така пропозиція. Вона вирішує з’явитися на телебаченні у всій красі і відправляється до лікаря, який призначає їй таблетки, до складу яких входять амфетаміни. Гарольд зауважує, що ліки впливають на її поведінку, і радить Сарі припинити приймати таблетки. Гарольд чудово знає, про що говорить: він – наркоман зі стажем, і наркотики є джерелом основного доходу для нього і його найкращого друга Тайлера. Тайлер і Гарольд купують дози, розбавляють їх і перепродують, таким чином отримуючи солідний прибуток. На свою частину доходу Гарольд має намір коли-небудь відкрити модний магазин для своєї дівчини Меріон, яка мріє працювати дизайнером. У кожного є своя мрія, але мрії – ніщо порівняно з наркотичною залежністю.

1
ОЦІНКИ
0
ТЕМИ
0
РЕЙТИНГ
+0
-0
Requiem for a Dream
Вчитель, що перебуває в депресії, за порадою друга дивиться фільм. Фільм залишає його байдужим, але герой з подивом помічає, що виконавець однієї з ролей схожий на нього самого як брат-близнюк. Герой стрічки починає пошуки свого двійника, і ці пошуки стають для нього сенсом життя.

1
ОЦІНКИ
0
ТЕМИ
0
РЕЙТИНГ
+0
-0
Enemy
«Штучний розум» фільм, що поєднує в собі фантастику, драму і пригоди, була нагороджена премією «Оскар» за найкращі ефекти і візуальний ефект. Режисером, продюсером і сценаристом є Стівен Спілберг, який зняв цей фільм по мотиві розповіді Браїна Оулдиса. Дії фільму відбуваються в далекому майбутньому, коли будь-яка складність, в тому числі і світового масштабу, вирішується завдяки машинам. Електронні люди охороняють живе населення від радіоактивних дощів, усувають і не допускають танення льодовиків. Але існує велика вада роботів в тому, що вони не наділені жодними моральними і людськими почуттями. В такому разі, вчені вирішують провести досвід над роботом-дитиною. Головний герой Девід – хлопчик-андроїд, який запрограмований на безкорисливу любов. Членами його сім'ї є люди і вони не зовсім готові до проявів і наслідків такого почуття. В результаті Девід потрапляє в один незрозумілий і небезпечний для нього світ. З допомогою іншого робота, який зустрівся йому на вулиці, він намагається дізнатися таємницю свого виникнення.

1
ОЦІНКИ
0
ТЕМИ
0
РЕЙТИНГ
+0
-0
Artificial Intelligence: AI
Трилер Олдбой - ще одна екранізація японських коміксів, на цей раз американська. Зняв картину режисер Спайк Лі (Літо в Ред-Хук 2012, Чудо святої Анни 2008). Фільм вже викликав широкий інтерес як у США, так і в усьому світі. Це загадкова, майже містична історія про людину, по злій волі невідомих викрадачів просидевшем 20 років в одиночній камері. Дивлячись фільм Олдбой можна побачити, що це бойовик, драма і навіть трилер про хитросплетіння долі простого рекламщика. Джо Дачетт був цілком успішним співробітником рекламної компанії, і все в його житті було добре до певного моменту. Одного разу його викрадають невідомі, і Джо виявляється заточений в імпровізованій тюремній камері. Нещасний ще не знає, що це не безглузда випадковість, а ретельно спланований задум невідомого ката, і йому належить довгий болісний шлях до виходу. Він шукає причини, і не може зрозуміти, за що таємничий викрадач скалічив його життя. Безсумнівно, глядачеві вже зараз захотілося подивитися фільм Олдбой, щоб дізнатися відповідь на це питання. Провівши 20 років у імпровізованій в'язниці, Джо дивом вибирається. Однак на цьому пригоди головного героя не закінчуються. Він все ще не знає, хто ж провів такий жорстокий експеримент над його життям. Джо сповнений рішучості відновити справедливість і знайти викрадача, а потім жорстоко помститися йому. Він просто одержимий бажанням покарати кривдника. Але дивлячись цей фільм можна зрозуміти, що драматизм ситуації в тому, що хитрий лиходій грає з головним героєм як кішка з мишкою, розставляючи колом химерні пастки і не полишаючи ні на хвилину в спокої. Навпаки, Дачетта оточує все більша кількість нерозв'язних загадок. Лиходій ставить питання, але не дає на них відповіді. Джо ще глибше занурюється в павутину, сплетену для нього истязателем, життя покривається ще більшою пеленою таємниці. Герой вже на межі божевілля, коли обставини приводять його до юної дівчини і ще одного загадкового персонажа, який нібито тримає в руках ключ до його порятунку. Для тих глядачів, які зважилися дивитися онлайн фільм Олдбой, буде цікава інформація, що даний твір - це майже детективна історія з елементами бойовика і трилера, в якій хитро заплутаний сюжет постійно тримає нас у напрузі, не відпускаючи ні на мить. Чи знайде головний герой свого мучителя? Чи зможе вчинити акт відплати? Відповісти на ці питання глядач зможе, лише почавши дивитися фільм Олдбой на цьому сайті.1
ОЦІНКИ
0
ТЕМИ
0
РЕЙТИНГ
+0
-0
Oldboy
дії фільму "Термінатор 3: Повстання машин" відбуваються після того, як Джону Коннору все ж таки вдалося перемогти у війні з кіборгами. Зараз йому вже 25 років. Він довго ніде не затримується, у нього немає роботи, і він ніде не зареєстрований. Така ціна за спасіння світу. Хлопець не повинен ніде світитися, інакше комп'ютерна програма, створена для того, щоб відстежити його місцезнаходження, зможе відшукати його. Але Джон згоден терпіти все це, аби машини знову не спробували завоювати людство. Але і вони порозумнішали, навчені гірким досвідом. Тепер на знищення Коннора відправлена нова машина. Вона виглядає, як карколомна красуня, але її можливості безмежні. Вона запрограмована для вбивства. Тільки вірний хлопцеві Термінатор може намагатися їй протистояти. Звичайну людину Терминатрикс може з легкістю розірвати на шматочки. Джон разом зі своєю подругою Кейт шукають притулок. І їм це вдається. Вони виявляються в бомбосховищі, яке з якихось причин пустує. Але Коннор знає, що це укріплене спорудження не зможе їх захистити від робота, що йде за ними по п'ятах. Навіть Термінатор не в силах її затримати. Залишається зовсім недовго, і вона увірветься всередину і якщо Джон розгубиться, то на цей раз машини візьмуть верх.